O NASCześć,


Cieszę się, że tutaj jesteś i chcesz mnie bliżej poznać. W zasadzie nie tylko mnie, a całą naszą (na razie) trzyosobową mamatorkową rodzinę.

Ja mam na imię Magda. Jestem mamą, pewnie tak jak Ty. Jestem również kobietą, żoną, córką, siostrą, pracownikiem. Pełnię również kilka innych dodatkowych funkcji, ponieważ jestem też dyplomowanym konserwatorem powierzchni płaskich, uznanym dekoratorem własnych czterech kątów, utalentowanym negocjatorem w sprawach, które negocjacjom nie podlegają oraz wszechstronnym kucharzem zupy pomidorowej. A w godzinach porannych przywdziewam maskę ninja i staję się lwem marketingowym, ale grzywy nie mam więc może jednak lwiątkiem? Jestem również nieuleczalnym nałogowym czytelnikiem książek i fanką kręcenia własnym ciałem w rytm muzyki podczas mieszania zupy

Ta mała blondynka między nami to Mała Zet. Niech Was nie zwiedzie jej anielski, blond lok na głowie. To tylko pozory. W rzeczywistości niezłe z niej ziółko, które upaja nas każdego dnia do nieprzytomności. Ona również jest niezłym nałogowcem. Kitra książki pod poduszką, by nocami kazać nam je czytać. Do tego podkochuje się w Chasie, a może Rockim? Nie pamiętam.  Zetka oprócz tego, że jest naszym całym światem, stawiającym nam wszystko do góry nogami jest też impulsem, dzięki któremu powstało to miejsce. Ona stworzyła Mamatorkę.

Ten mężczyzna u mojego boku to Mr Right. Niezwykle zapracowany człowiek, który nałogowo sprawdza jakie okna mają sąsiedzi Ci bliżsi i Ci dalsi. Takie zboczenie zawodowe, co zrobisz. Niestety również jest nałogowcem. Nałogowo rozpieszcza Zetkę i nie potrafi mówić “nie”. Niestety działa to tylko w kwestiach Zetkowych. Dodatkowo z lubością odcina się od świata zakładając słuchawki, w których jacyś goście czytają mu książki. Do dzisiaj nie rozgryzłam czy robi to dlatego, że lubi książki, czy może dlatego, że nie chce mnie już słuchać.

No to teraz już całkiem nieźle nas znasz. Możesz więc spokojnie zaparzyć sobie kawę i wypić ją w naszym nietuzinkowym towarzystwie. Postaramy się zapewnić Ci trochę rozrywki opowiadając Ci o naszych poczynaniach rodzicielsko-małżeńskich, jak coś nam się sprawdzi to sprzedamy Ci kilka życiowych tipów, a jak coś nam się spodoba to na pewno Ci o tym powiemy. Myślę, że nie będziesz się nudzić.

No to teraz Twoja kolej, opowiedz nam coś o sobie?

FACEBOOK