Zgarnij darmowy bilet na pociąg od PKP

20:15

promocja rodzinna PKP Polskich Kolei Państwowych


Czyli jak spędzić świetne niedzielne popołudnie, wyjeżdżając na wycieczkę i nie wydając zbyt dużo pieniędzy na przejazd, dzięki akcji promocyjnej Polskich Kolei Państwowych (znanych bardziej jako PKP).


Za nami pierwszy weekend z niedzielą ustawowo wolną od handlu. W sobotę w Biedrze było tyle ludzi jak gdyby sklepy miały być zamknięte przez przynajmniej kilka dni, a nie tylko w jedną niedzielę. W necie pojawiły się już memy, na których ludzie robią listy zakupów, na których dopisują dodatkowe 20 kajzerek, 4kg schabowego i 2 kg masła - bo w niedzielę jest zamknięty Lidl, Biedra tudzież inne Tesco. A Wy mieliście dodatkowe kajzery? Bo nie ma zlituj się, sklep zamknięty.

No dobra, tak całkiem na serio jak Wam minął ten weekend? Wiecie, że my lubimy szybkie wypady. Takie organizowane na szybko (tak, przy dziecku również się da, może nawet Wam kiedyś o tym napiszę), takie niedalekie, nawet na jeden dzień, a nawet kilka godzin.

Tak też było w ten weekend, a z pomocą organizacji tego wypadu przyszło na PKP! Serio!

Zetka od dawna, no może nie od dawna, ale od jakichś trzech tygodni (dokładnie od naszej pierwszej wizyty w kinie, kiedy to spóźniliśmy się na seans i czekając na kolejny poszliśmy pooglądać pociągi) mówiła o tym, że bardzo chciałaby przejechać się pociągiem. No ale wiecie jak to jest, zawsze wygodniej nam jechać samochodem.

Jednak nie w ten weekend. W ten weekend rozpoczęła się wyjątkowa akcja promocyjna Polskich Kolei Państwowych skierowana dla rodzin z dziećmi. Dzięki tej akcji mogliśmy pojechać na jeden dzień do Pszczyny nie płacąc zupełnie nic!

Słyszeliście o niej? Nie? To już Wam mówię na czym ona polega.

W związku z wolnymi od handlu niedzielami PKP postanowiło wyjść naprzeciw rodzinom z dziećmi i ułatwić im wspólne spędzanie czasu i poznawanie naszego kraju. W każdą pierwszą wolną od handlu niedzielę miesiąca rodzice dziecka, które nie przekroczyło jeszcze 16. roku życia, mogą skorzystać z przejazdu pociągiem za zupełną darmoszkę. Jedynie dziecko musi posiadać bilet, czyli kupujemy tańszy ulgowy bilet. Zdradzę Wam jeszcze jeden sekret, dzięki, któremy my jechaliśmy całkowicie za darmo! Dzieci do 4 roku życia nie płacą za bilety wcale! Zatem jeśli Wasze dziecko nie przekroczyło jeszcze czterech lat, to ani Wy ani ono nie płaci za bilet, więc jedziecie całkowicie za darmo! Więcej o akcji możecie przeczytać tutaj: https://kolejeslaskie.com/obsluga-podroznych/oferty/dla-rodziny/

My tym razem wybraliśmy się do Pszczyny (napiszę Wam o tym mieście, o tym co można w nim zwiedzić razem z dzieckiem i gdzie dobrze zjeść już niedługo), ale mamy już w planie kolejne miasta, które również odwiedzimy podróżując pociągiem. Dlaczego? Bo sam pociąg to świetna atrakcja dla dziecka, które na co dzień podróżuje pociągiem, a i niezły oddech dla portfela!

A Wasze maluchy miały okazję podróżować pociągiem? Jak im się podobało?
Macie już jakieś pomysły, gdzie moglibyście wybrać się w następną promocyjną niedzielę?

promocja rodzinna PKP Polskich Kolei Państwowych

promocja rodzinna PKP Polskich Kolei Państwowych

promocja rodzinna PKP Polskich Kolei Państwowych

promocja rodzinna PKP Polskich Kolei Państwowych

promocja rodzinna PKP Polskich Kolei PaństwowychTo Cię może zainteresować

0 komentarze

FACEBOOK