Prezenty na Wielkanoc dla 3-letniego dziecka do 50 zł cz.1

20:31Zbliżają się Święta Wielkanocne, a wraz z nimi idą puchate, żółte kurczaki, czekoladowe zajączki, kolorowe jajka i odwieczny dylemat i dyskusje Matek Polek, na temat prezentów z okazji świąt wielkanocnych. Przepychają się matki czy kupować, czy nie kupować. Kupować prezenty, bo dziecko zasłużyło. Nie kupować, bo zatraca się prawdziwy charakter tych świąt. Odwieczny dylemat, który nigdy nie zostanie rozwiązany.

Moje zdanie? Kupować prezent dla dziecka z okazji Świąt Wielkanocnych? Tak, kupować. Bo dziecku zawsze fajnie jest kupić prezent. Ono się tak cudownie cieszy z każdego podarunku tak szczerze, że człowiek sam jest od razu szczęśliwszy. ALE! Bo zawsze jest jakieś ale ;)

To nie musi być od razu helikopter z dronem za miliony złotych monet! Jestem za tym, by podarować dziecku coś co go ucieszy, ale nie zrujnuje naszych kieszeni i nie zmusi nas do stania w kolejce po chwilówkę.

Dlatego mam dla Was kilka propozycji prezentów dla 3-latka za niewielkie pieniądze, a dokładnie mam dla Was kilka propozycji prezentów dla 3-letniego dziecka (dla 3-letniej dziewczynki i 3-letniego chłopczyka) w kwocie do 50 zł, które uczą i rozwijają.


LEGO DUPLO

Lego zawsze się sprawdza. Nie wiem jak Wy, ale ja świetnie się nim bawię. Ups, przecież to nie o mnie chodzi. Ale Zetka też się świetnie bawi, a najlepiej bawi się figurkami zwierząt i ludzi z Lego Duplo. Niestety Lego kojarzy się z wysoką ceną, a ja chcę Wam pokazać, że są zestawy, które nie przekraczają 50 zł i mogą być świetnym pomysłem na niedrogi prezent z okazji Wielkanocy, który przyniesie dziecku Zajączek.
  1. Lego Duplo Zwierzątka Hodowlane
  2. Lego Duplo Zwierzątka
  3. Lego Duplo Zwierzątka Domowe
  4. Lego Duplo Przyjęcie Urodzinowe
  5. Lego Duplo Mały Samolot

PLAY DOH

Słuchajcie, nie znam dziecka, które nie lubi pobawić się Play Doh. Znam wielu rodziców, którzy nie lubią, gdy ich dziecko bawi się Play Doh, ponieważ to często prowadzi do sporych porządków, ale dziecka, które nie lubi bawić się Play Doh nie znam. Zatem uznaję, wszem i wobec, że zestawy Play Doh to fantastyczny pomysł na prezent dla dziecka z okazji Świąt Wielkanocnych, który nie przekracza 50 zł.
  1. Play Doh Słodkie Ciasteczka
  2. Play Doh Mrożone Przysmaki Lody
  3. Play Doh Salon Fryzjerski Rainbow Dash
  4. Play Doh Kolory i Kształty
  5. Play Doh Lodowa Uczta

To Cię może zainteresować

0 komentarze

FACEBOOK