Natura zamknięta w szkle, czyli naturalne dekoracje na wielkanocny stół. Pomysły i aranżacje

21:32

 


Wiecie o tym, że już za dwa tygodnie będziemy mieli Święta Wielkanocne? Tak, zdaję sobie sprawę, że aura na zewnątrz przypomina raczej pogodę grudniową, taką tuż, tuż przed Bożym Narodzeniem. Miałam niepowtarzalną okazję przekonać się o tym wczoraj, gdy pierwszy raz od bardzo dawna zamiast być ziemniako-bałwanem w ciepłej czapie i w dwóch szalach postanowiłam, być seksi. Błąd. Nie polecam. Dupa tak mi zmarzła, że do maja się chyba nie ogrzeję porządnie.

Skoro na zewnątrz pogoda nas nie rozpieszcza i zimowa aura nie chce nas opuścić, trzeba więc zrobić coś, co sprawi, że nasze otoczenie nieco się ociepli i wreszcie poczujemy, że niezwykle pogodne, wiosenne święta Wielkanocne są już tuż, tuż za rogiem.

Jak poczuć atmosferę świąt Wielkiejnocy? Dla mnie takim sposobem, jest wprowadzenie do domu akcentów wiosenno-wielkanocnych, a czy jest lepsze miejsce na wprowadzenie wiosenne atmosfery niż rodzinny stół lub stoliczek kawowy w salonie. Oczywiście, że nie ma, bo to dwa miejsca przy których spędzamy najwięcej czasu.


W zeszłym roku podpowiadałam Wam jak zaaranżować wielkanocny stół, by wielkanocne posiłki były wyjątkowe (kto nie widział może zerknąć TUTAJ i poznać moje pomysły). W tym roku mam dla Was kilka inspiracji na wiosenne i wielkanocne dekoracje na stół, stoliczek czy komodę które bliskie są naturze, ponieważ w tym roku moje serce skradła natura zamknięta w szkle! 

 

  

 

 

źródło: Pinterest 

To Cię może zainteresować

0 komentarze

FACEBOOK