16 gier dla 3-letniego dziecka, czyli pomysły na idealny prezent do 50 zł. cz.II

21:03


Uwaga, uwaga doniesienia pogodowe. Choć pierwszy dzień wiosny już za nami (dla niezorientowanych przypomnę, że pierwszy dzień wiosny był wczoraj, czyli 21.03), to pogoda pozostawia jeszcze sporo do życzenia. Fakt jest cieplej niż w weekend. W sumie dużo cieplej, jeżeli wziąć pod uwagę, że w niedzielę było prawie -10, ale do wiosennej aury jeszcze daleko. 

Pogoda, pogodą, a święta, świętami. Za nieco ponad tydzień dzieciaki nasze szukać będą drobnych prezentów ukrytych przez zajączka w różnych zakamarkach domu (a jeżeli pogoda pozwoli to może i w ogrodach będą ich szukać). 

My sami jeszcze nie mamy upominku dla Małej Zet. Jak to mówią szewc bez butów chodzi, a my bez tych butów często chodzimy, bo wszelkie prezenty kupujemy na ostatnią chwilę. Dla tych, którzy jeszcze nie zdecydowali czy zajączek przyniesie słodycze czy może inny drobiazg oraz dla tych, którzy tak jak my nie mają jeszcze prezentu, mam kilka propozycji na niedrogi, mieszczący się w kwocie 50 złotych, prezent dla dziecka z okazji świąt Wielkanocnych, który nie tuczy, a uczy (o kurczę ale mi się zrymowało!). Co to za pomysł? Oczywiście gry dla 3-letniego dziecka!   1. PUZZLE OBSERWACYJNE OGRÓD
  2. MAŁA AKADEMIA CYFERKI
  3. DŁUUUGIE PUZZLE W STADNINIE
  4. ZAGADKI Z DZIURKĄ 3+
  5. ALE PUZZLE MAPATo Cię może zainteresować

0 komentarze

FACEBOOK