Jak w minimalistyczny sposób i za niewielkie pieniądze ozdobić ścianę w sypialni

20:46


Przeglądasz piękne zdjęcia wnętrz w magazynach, na portalach designerskich, na instagramie? Marzy Ci się piękny, minimalistyczny wygląd sypialni, ale nie masz pomysłu na zagospodarowanie swoich białych przestrzeni, tak by wydały się bardziej przytulne? Zastanawiasz się czy lepsze będą półki, ramki z grafikami, czy może jednak zainwestować w ciepłe oświetlenie. Mam dla Ciebie kilka inspiracji jak ozdobić zdjęciami pustą ścianę w sypialni. Chociaż pomysły te świetnie spiszą się również jako wykończenie salonu, holu, a nawet … a nawet każdego pomieszczenia, ponieważ nie ma nic piękniejszego od zdjęć!


Bo wiesz, pusta ściana w sypialni to moja zmora. Już rok minął od kiedy zrobiliśmy remont naszej sypialni, zmieniając ściany z fioletu na śnieżną biel, a ja nadal nie zagospodarowałam tej pięknej, białej przestrzeni do końca. Zabierając się za ten remont, zaplanowałam wszystko tak, by mieć jedną ścianę pustą. Plan był taki, że będzie to ściana pełna zdjęć. Dlatego zebrałam kilka inspiracji, którymi z chęcią się z Wami podzielę.


Która inspiracja podoba się Wam najbardziej? Ja mam swojego faworyta i zabieram się za tworzenie! Niedługo efekt i instrukcja krok po kroku na blogu!

NA SZNURKUW RAMCE
NA DRZEWIE

KASKADA ZDJĘĆ
źródło: pinterest 

To Cię może zainteresować

0 komentarze

FACEBOOK