Plakaty do kuchni lub jadalni. Inspiracje i aranżacje

20:11


Zbliża się listopadowy długi weekend. A raczej ten listopadowy weekend, który zazwyczaj był długi, ale w tym roku niestety planowany długi weekend, nie jest długim weekendem, tylko weekendem zwykłym (zwykłym pod względem długości oczywiście, bo rzecz jasna święto jak było tak jest i oby było już na wieki, wieków amen!). Swoją drogą chyba właśnie pobiłam rekord w kategorii: ilość powtórzeń słowa “weekend” w jednym zdaniu. Brawo ja!  No ale wracając do tego naszego weekendu prawie długiego, to czy wiecie jak Polacy spędzają długie weekendy?  

Otóż standardowy Polak w długi weekend robi REMONT!

Zatem standardowym Polakiem będę i ja! Po długich negocjacjach, trwających dobrych kilka miesięcy (no tak z dwa, do trzech) udało mi się namówić Mr Righta na odświeżenie naszej kuchni. Będzie malowanie! Będą zmiany.


Do tej pory na wolnej kuchennej ścianie, tuż obok stołu mieliśmy malowany wzór, a raczej “regulamin naszego domu” (kto go jeszcze nie widział niech wskakuje tutaj, a w bonusie będzie mógł zobaczyć małą Małą Zetkę: “Bez niego dom nie funkcjonuje”). Teraz wzór będzie musiał zostać zamalowany, a to skolei sprawi, że będę miała wolną ścianę do zagospodarowania, czyli to co tygryski lubią najbardziej. W związku z tym wymarzyłam sobie półki z plakatami kuchennymi. I tak ugrzęzłam na długie godziny przy poszukiwaniu najpiękniejszego plakatu do kuchni lub jadalni. Oto kilka inspiracji, które przykuły moją uwagę, może i Wam, jakiś pomysł na kuchenne dekoracje się spodoba.

KUCHENNY PRZEWODNIKULUBIONE PRZEPISY 

KREDĄ PISANE 

NUTKA KOLORU
Które plakaty podobają Wam się najbardziej?

źródło: pinterest.com


To Cię może zainteresować

0 komentarze

FACEBOOK