Prezent dla 2-latka powyżej 100 zł

20:19


Wybór prezentu dla dziecka to nie lada wyczyn. W gąszczu cudnych zabawek nie łatwo znaleźć najlepszą zabawkę dla 2-letniego malucha. Jaki prezent kupić dziecku? Czym najchętniej bawi się dwulatka? Jaki prezent podarować małej dziewczynce (i nie tylko?). Czasu nie mamy już za wiele.

Już niedługo będziemy zasiadać do Wigilijnego stołu. Będziemy dzielić się opłatkiem. Będziemy składać sobie życzenia. Będziemy słuchać uspokajających dźwięków kolęd. Będziemy również obdarowywać swoich najbliższych prezentami. A kto z prezentów cieszy się najbardziej? Oczywiście, że najbardziej czekają na nie dzieci! A my rodzice, z niecierpliwością czekamy, by zobaczyć ich uradowane buźki, gdy zobaczą swoje wymarzone upominki.

Macie już prezenty dla swoich dzieci?
My mamy.


A jeżeli Wy nie to mam dla Was kilka podpowiedzi co podarować ruchliwej 2-latce.


ROWEREK BIEGOWY

2-lata to idealny czas na pierwszy rowerek! A rowerek biegowy idealnie nadaje się na bycie tym “pierwszym”. Wzmacnia kondycję, mięśnie, ćwiczy koordynację ruchową oraz równowagę.


1. Kettler speed 10 Princess cena od 176 zł
3. Puky LR M różowy cena od 268 zł
4. Kider Kraft zielony cena od 120 zł

TIPI


Dzieciaki uwielbiają kryjówki. Ukrywają w nich swoje skarby, książki, maskotki i samych siebie. Tipi to idealne miejsce na bazę, na wieczorne czytanie książki, czy zabawę w chowanego. Dodatkowo wyglądają prześlicznie!
HULAJNOGA TRÓJKOŁOWA


Idealnie sprawdzi się dla dzieciaków uwielbiających ruch! A swoją drogą są jakieś, które go nie lubią? U nas Zetka jest zafascynowana hulajnogami od kiedy nauczyła się chodzić, dlatego teraz gdy już stabilnie się porusza hulajnoga jest na naszej liście obowiązkowa.


KUCHNIA DREWNIANA


Dzieci uwielbiają bawić się w małych kucharzy. Stąd często nasze garnki, chochle i inne pokrywki zamiast leżeć w szafkach plączą się pod naszymi nogami. Warto zatem podarować dziecku jego własną kuchnię, która oprócz walorów rozrywkowych jest również pięknym dodatkiem.WÓZEK DLA LALEK


W wieku 2-lat dzieci zaczynają "opiekować się" swoimi lalkami, maskotkami. Dlatego wózek dla lalek to świetne rozwiązanie i to nie tylko dla dziewczynek.
To Cię może zainteresować

0 komentarze

FACEBOOK