Jak zapewnić dziecku wygodę

21:35


Co dzieci najbardziej lubią robić? Lubią się bawić, wygłupiać, śmiać. Im są większe tym repertuar zabawowy jest obszerniejszy, szczególnie ten z dziedziny zabaw uznawanych przez nas, rodziców za niebezpieczne, które nagminnie staramy zakończyć osławionym, powtarzanym pierdyliard razy „nie rób tak, nie wolno, nie wchodź tam itp.”. Niestety nasze zdzieranie gardła na niewiele się zda. Potrzeba zabawy w sposób przyprawiający nas o stan przedzawałowy jest dużo silniejsza.

By takie akrobacje mały cyrkowiec mógł wyczyniać, potrzebna jest mu to tego wygoda i komfort. Dlatego nasze małe Łobuzy najczęściej ubieramy w ubrania wygodne, czyli getry, dresiki, bluzy itp. Bo czy wygodnie im będzie skakać po sofie w tiulowej sukience, lub zjeżdżać na zjeżdżalni w spodniach w kancik?

Raczej nie.

Jednak czy wygodne ubrania muszą być nudne? Czy muszą to być welurowe dresy w standardowych kolorach?

Z całą pewnością mogę powiedzieć, że  NIE.

Chcecie potwierdzenia tej tezy? A pamiętacie post, w którym główną rolę odegrała Kropka Textille? (KLIK). Tak, to właśnie ona pokazuje nam, że wygoda i ładny wygląd idą ze sobą w parze. My z Małą Zet się o tym przekonałyśmy dzięki sukience, którą uszyła właśnie Kropka Textile. Pomyślicie sukienka i wygoda? Mamatorka, co Ty pleciesz? Tak, nie pomyliłam się. Mała Zet w sukience biegała cały dzień, tarzając się po podłodze, wspinając się tam, gdzie wspinać się nie powinna i wygłupiając się na całego.

Dlaczego?

Ubranie ma wszystko to co cenię w rzeczach dla dziecka: wygodny krój, który nie krępuje dziecięcych, bardzo intensywnych ruchów oraz materiał wysokiej jakości, który przeżyje ciężka próbę, na która narazi go Mała Zet, a później ja – po całym dniu trzeba ubranie wyprać. Na co jeszcze zwracam uwagę? Na  jakość  wykonania. Bardzo dokładne odszycie i dobór modnych i zarazem przyjaznych dziecku materiałów to duży plus marki. Nie muszę nikomu mówić jak bardzo podoba mi się wzór w sowy, z którego wykonana jest sukienka?
Kropka Textile to jednak nie tylko bardzo funkcjonalne, a;e jednocześnie śliczne ubranka. 

W ofercie znajdziecie również akcesoria takie jak woreczki, poduszki lub łańcuszki do smoczków.

Nasz woreczek od razu znalazł ważne zadanie dla siebie. Od jakiegoś czasu narzekałam, że po torebce walają mi się rzeczy od Małej Zet. Jakaś pieluszka, łyżeczka, śliniaczek. Zresztą co Wam będę tłumaczyć. Doskonale wiecie co mam na myśli, prawda? ;) Dzięki temu woreczkowi wreszcie uporządkowałam ten nadmiar „pierdół”. Bez problemu mogę teraz w miejscu publicznym wyciągnąć piękny woreczek, w którym znajdują się wszystkie niezbędne rzeczy Małej Zet! Co najważniejsze nic z niego nie wypadnie, ponieważ można zamknąć go za pomocą dobranej kolorystycznie tasiemki.

Jednak nasze serce skradło serce! Serce przy łańcuszku do smoczka! Świetnie wykończony, piękne kolory i co najważniejsze ze śliczną zapinką. Jednak co najważniejsze, jest to pierwsza zawieszka, której Mała Zet nie zrywa! Po prostu nie potrafi tego zrobić, ponieważ ma mocno trzymającą zapinkę z uroczym serduszkiem.

I co przekonałam Was, że można ubrać dziecko modnie, a jednocześnie wygodnie?

***

Chcecie się przekonać na własnej skórze, że nie kłamałam? 

Proszę bardzo! 

Przygotowałyśmy razem z Kropka Textile konkurs, w którym wygrać możecie spodnie lub bluzę z kolekcji Kropki. Co musicie zrobić?
 1. Polubić FB Mamatorki oraz KropkaTextile.
 2. Polubić i udostępnić plakat znajdujący się na FB Mamatorki KLIK
 3. Odpowiedzieć w komentarzu pod plakatem FB na pytanie: W jakich pracach podczas przygotowań do Świat Wasze dzieci najchętniej pomagają? 
 4. A także podać w komentarzu jaką nagrodę wybieracie: spodnie czy bluzę i w jakim kolorze.

REGULAMIN
 1. Organizatorem konkursu jest właścicielka bloga Mamatorka.blogspot.com
 2. Sponsorem konkursu jest firma Kropka Textile
 3. Konkurs trwa od 16.12.2015 do 31.12.2015, do godziny 23.59.
 4. Wyniki zostaną ogłoszone na profilu FB Mamatorki w dniu 3.01.2016
 5. Nagrodą w konkursie jest bluza lub spodnie, w kolorze szaro-zielonym lub bordo-róż, dostępne rozmiary 86-110cm
 6. Wygrany wybiera jedną nagrodę (spodnie lub bluzkę, w jednym z dwóch podanych kolorów, wybiera również interesujący go rozmiar)
 7. Wygrywa jedna osoba, której odpowiedź będzie najciekawsza, najbardziej oryginalna.
 8. Aby wziąć udział w konkursie należy: polubić profil na Facebooku Mamatorki, polubić profil na Facebooku Kropka Textile, polubić i udostępnić plakat konkursowy znajdujący się na profilu Facebookowym Mamatorki (pamiętaj o ustawieniach publicznych), w komentarzu pod plakatem konkursowym na Fanpage Mamatorki, odpowiedzieć na pytanie: W jakich pracach podczas przygotowań do Świat Wasze dzieci najchętniej pomagają, a także podać, którą nagrodę się wybiera.
 9. Przesyłając zgłoszenie Uczestnik potwierdza, że jest autorem odpowiedzi i wyraża zgodę na przetwarzanie jej do celów konkursu.   
 10.  Wygrany zobowiązuje się do podania danych potrzebnych do przygotowania i wysłania wygranej, w przeciągu dwóch dni od ogłoszenia wyników. W przypadku nie przesłania w wybranym terminie potrzebnych danych wyłoniony zostanie inny zwycięzca.
 11.  Zwycięzca zgadza się, abym przekazała jego dane adresowe firmie Kropka Textile, w celu dostarczenia wygranej.

To Cię może zainteresować

3 komentarze

 1. Też uwielbiam dzianinowe sukienki. Mogą być dużo wygodniejsze niż np. legginsy, które mają uciskającą gumę w brzuszku. I ta kamizelka. ;) Słodka Zet! ;) Też lubię Blankę w takich futrzakach, nie krępują ruchów, są takie modniusie i cieplusie. ;)

  A z tym pomaganiem, to u nas ciężko. Moja najchętniej przeszkadza. :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uwielbiam tą kamizelkę ;)
   u nas też pomoc kończy się tym, że mam jeszcze więcej pracy później

   Usuń
 2. Ostatnio rzuciłam się na second hand i znalazłam podobne perełki za grosze na wagę, jak ja kocham kiwać system :)

  OdpowiedzUsuń

FACEBOOK