Decyzja, która zmienia życie. + KONKURS

08:56

Opowiem Wam pewną historię. Romantyczną, bo taki mam nastrój.

Znali się dopiero pół roku. Chociaż powinnam powiedzieć, że pierwszy raz poznali się pół roku wcześniej, ponieważ z racji sporej odległości widywali się niezbyt często, co dokładne poznanie się utrudniało. Ona w Polsce, on w Niemczech. Widywali się w weekendy, dni wolne, święta, więc jak możecie się domyślić, nie za często. Na szczęście żyjemy w takich czasach, że możliwy jest codzienny kontakt. Dlatego każdy wieczór spędzali razem. On przed swoim komputerem, ona przed swoim. Zbliżały się wakacje. Zaplanowali je wspólnie. Ona pojechała do Niego. Z racji, że nie potrafią usiedzieć na miejscu postanowili zrobić sobie objazdówkę po Bawarii. Tak znaleźli się w Disney’owskim krajobrazie. Neuschwanstein. Mówi Wam to coś? To zamek, który jest pierwowzorem zamku Disneya. Nie wierzycie? Pokażę Wam zdjęcia trochę niżej! Ale do rzeczy. Ona średnio zadowolona, ponieważ pogoda ich nie rozpieszczała. On niezwyciężony próbował tworzyć romantyczny nastrój. Wspólnie skierowali swoje kroki na most, z którego rozpościerał się wspaniały widok na zamek. Ona poszła pierwsza, on trzymał ją za rękę cały czas. Nagle puścił jej rękę. Ona szybko się odwróciła i zobaczyła Jego.


On klęczał przed nią z pudełeczkiem, a w nim najpiękniejszy pierścionek jaki kiedykolwiek widziała! Znali się dopiero pół roku, a On już wiedział, że to ta jedyna. Poprosił ją o rękę w najpiękniejszym miejscu, jakie można sobie wyobrazić! Znali się dopiero pół roku, ale Ona się zgodziła!

Ciekawi o kim mowa?

On to Mr Right. Ona to ja. Mamatorka. 
Nie muszę chyba Wam mówić jak bardzo byłam zaskoczona, kiedy zobaczyłam go na kolanach!

No i tak znakiem naszego związku stał się zamek.

Jako zamkowa para, której najważniejszą częścią jest Mała Zet zwana również Księżniczką, chcielibyśmy podzielić się z Wami Zamkiem!
Razem z Canpol Babies mamy coś dla Waszych maluchów. Zatem wszystkie obecne i przyszłe Mamusie, Tatusiowe, Babcie, Dziadkowie, Ciocie, Wujkowie, Siostry i kto tylko może wytężcie swoje szare komórki i wygracie dla Szkraba Karuzelę Zamkową!

Co trzeba zrobić?
 1.  Polubcie FB Mamatorki i Canpol Babies.
 2.  Polubcie i udostępnijcie post konkursowy na FB Mamatorki.
 3. Ułóżcie krótką rymowankę, w której użyjcie słów: zamek, sen, Canpol Babies.

Nic trudnego prawda?

Zatem do dzieła! Czekamy na Wasze rymowanki.
Regulamin:
 1. Organizatorem konkursu jest właścicielka bloga Mamatorka.blogspot.com
 2. Sponsorem konkursu jest firma Canpol Babies
 3. Konkurs trwa od 14.09.2015 do 30.09.2015, do godziny 23.59.
 4. Wyniki zostaną ogłoszone na profilu FB Mamatorki w dniu 2.10.2015
 5. Nagrodą w konkursie jest Zestaw Karuzela Zamkowa.
 6. Wygrywa jedna osoba, której rymowanka będzie najciekawsza, najbardziej oryginalna.
 7. Aby wziąć udział w konkursie należy: polubić profil na Facebooku Mamatorki, polubić profil na Facebooku Canpol Babies, polubić i udostępnić plakat konkursowy znajdujący się na profilu Facebookowym Mamatorki (pamiętaj o ustawieniach publicznych), w komentarzu pod plakatem konkursowym na Fanpage Mamatorki, umieścić wymyśloną przez siebie krótką rymowankę, w której wykorzystane będą słowa taka jak: „zamek”, „sen”, „Canpol Babies”
 8. Przesyłając rymowankę/wierszyk Uczestnik potwierdza, że jest jego autorem i wyraża zgodę na przetwarzanie go do celów konkursu.    
 9. Zgłoszenia wyników. W przypadku nie przesłania w wybranym terminie potrzebnych danych wyłoniony zostanie inny zwycięzca.
 10. Zwycięzca zgadza się, abym przekazała jego dane adresowe firmie Canpol babies, w celu dostarczenia wygranej

   Post powstał w ramach wyzwania #blogujęzowsiankaikawa.

To Cię może zainteresować

10 komentarze

 1. Zawsze fascynują mnie związki, które tak spontanicznie przeradzają się w małżeństwa :). Mam znajomego, który poznał na Ukrainie tę jedyną i w wieku 22 lat po pół roku znajomości wzięli ślub. Taki bieg wydarzeń ma w sobie coś niebywale romantycznego :).

  OdpowiedzUsuń
 2. O matko! To dopiero niespodzianka...! Wzruszyłam się, ciepło mi się na sercu zrobiło. Piękny widok, piękne okoliczności!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Okoliczności były przepiękne! Nie można było odpowiedzieć inaczej niż TAK ;)

   Usuń
 3. My po pół roku znajomości internetowej zamieszkaliśmy razem :-) co ma być to będzie :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Warto czasami nie analizować wszystkiego i zaufać sobie i swoim uczuciom :)

   Usuń
 4. Jaka romantyczna historia i najwazniejsze ze prawdziwa, a zamek rzeczywiscie przypomina ten disneyowski z parku. Pozdrawiam serdecznie Beata

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podobno Disney tworząc wizerunek "swojego" zamku właśnie na tym się wzorował :)

   Usuń
 5. Świetna historia! :) Zbieram u siebie na blogu w cyklu "Mocne zaręczyny" opisy pięknych oświadczyn. Może chciałabyś jeszcze raz i troszkę dokładniej opisać, jak to było u Was? :) Szczegóły na blogu Mocem.pl
  Jak coś to pisz na blog@mocem.pl :) pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 6. Pięknie przenioslas swoje wspomnienia, miałam wrażenie że czytam wstęp do całkiem niezłego romansidla 😄

  OdpowiedzUsuń
 7. Też próbowałam szczęścia z Canpol, ale jakoś moje pomysły nigdy im się nie podobały ;)
  A okoliczności zaręczyn wręcz bajkowe! Romantyczny ten Mr Right ;) Lubię zwiedzać stare zamki. Może ten kiedyś będę miała okazję zobaczyć.
  pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń

FACEBOOK